Piła tarczowa do cięcia metalu HOLZMANN MKS355ECO
CECHY :
- Duża moc skrawania dzięki specjalnej tarczy tnącej do stopów twardych, dostępnej w komplecie
- Imadło z szybką regulacją i funkcją cięcia pod kątem
- Piła najbardziej odpowiednia do wszelkiego rodzaju prac montażowych
-Tarcza tnąca: 355 mm, otwór: 25,4 mm, liczba zębów: 72
DANE TECHNICZNE : MKS355ECO
Moc silnika S1 |
2000 W |
Napięcie |
230 V / 50 Hz |
Napięcie |
230 V / 50 Hz |
Wymiary |
710 x 250 x 635 mm |
Średnica cięcia pod kątem 90˚ |
120 mm |
Średnica cięcia pod kątem 45˚ |
90 mm |
Max. długość i wysokość cięcia pod kątem 90˚ |
190 x 90 mm |
Max. długość i wysokość cięcia pod kątem 45˚ |
120 x 90 mm |
Cięcie profili kwadratowych 90˚ |
105 mm |
Tarcza |
355 / 25,4 mm |
Obroty |
1700 obr. / min. |
Poziom mocy akustycznej |
100,9 dB(A) |
Poziom ciśnienia akustycznego |
89,9 dB(A) |
Waga brutto |
20 kg |
Wymiary paczki |
340 x 540 x 450 mm |