Ukośnica ZIPPER ZI-KGS210DS z dwiema prędkościami tarczy dla optymalnej obróbki materiałów. Laserowy wskaźnik linii cięcia oraz wysuwane podpory, w zestawie 2 tarcze 210 mm (24 i 40 zębów).
CECHY :
-ukośnica z 2 prędkościami dla cięcia różnych materiałów
-laserowy wskaźnik linii cięcia
-zacisk do stabilnego przytrzymywania obrabianego przedmiotu
-wygodna rączką dla wygodnej pracy
-cięcie 0°/90°: 310 x 65 mm
-cięcie 0°/45°: 310 x 38 mm (L); 310 x 20 mm (P)
-cięcie 45°/90°: 210 x 65 mm
-cięcie 45°/45°: 210 x 38 mm (L); 210 x 20 mm (P)
-cięcie następujących materiałów: drewno, plastik, aluminium, miedź
ZAKRES DOSTAWY :
-2 x tarcza TCT (1 do drewna, 1 do metalu)
-worek na trociny
DANE TECHNICZNE : ZI-KGS210DS
Napięcie |
220 - 240 V / 50 Hz |
Moc silnika |
S1 1700 W |
Długość przewodu |
2m |
Przyłącze ssące |
średnica 43 mm |
Wymiary montażowe |
730 x 650 x 360 (560) mm |
Tarcza widiowa do drewna i uniwersalna |
śr. 210 (/30)mm |
Prędkość tarczy |
(I): 3200; (II): 4500 w min-1 |
Zakres cięcia 0 ° / 90 ° |
310 x 65 mm |
Zakres cięcia 0 ° / 45 ° |
310 x 38 mm (L); 310 x 20 mm (P) |
Zakres cięcia 45 ° / 90 ° |
210 x 65 mm |
Zakres cięcia 45 ° / 45 ° |
210 x 38 mm (L); 210 x 20 mm (P) |
Poziom mocy akustycznej |
109,5 dB (A) |
Poziom ciśnienia akustycznego |
96,5 dB (A) |
Waga netto/brutto |
9,9 / 12,7 kg |
Wymiary wysyłki (szer. x dł. x wys.) |
485 x 830 x 285 mm |